fbpx
  • Efektivitāte un ilgtermiņa rezultāti
  • Lieliska garša – Jūs būsiet patiesi pārsteigti
  • Pieskaņots manam dzīvesveidam

SVARA ZAUDĒŠANA VĪRIEŠIEM

Šis uztura plāns ir paredzēts vīriešiem, kuri vēlas efektīvi un droši zaudēt nevēlamos kilogramus. Aizvietojiet visas dienas ēdienreizes ar ļoti zemas kalorāžas produktiem un sajūtiet svara izmaiņas jau 3 nedēļu laikā!

NUTRILESS kokteiļi un zupas ir ļoti zemas kalorāžas produkti. Jums jāaizstāj visas dienas maltītes ar NUTRILESS produktiem saskaņā ar jūsu svara zaudēšanas diētas plānu. Vīriešiem, kas zaudē svaru ar NUTRILESS produktiem, jāēd 6 reizes dienā, ik pēc 2,5 līdz 3 stundām.

Trīs nedēļu NUTRILESS uztura plāns vīriešiem sastāv no 126 ēdienreizēm, kurām nepieciešamas 42 zupas (2 zupas dienā) un 84 dažādu garšu kokteiļi (4 kokteiļi dienā). Lai justos labi, ievērojiet ieteikumus un ēdat regulāri ik pēc 2,5 līdz 3 stundām. Dzert pietiekamu daudzumu šķidruma (vismaz 2 l dienā).

NUTRILESS diētas unikalitāte ir tāda, ka cilvēki savu ķermeni netur nosacītā badā kā tas ir lietojot viena produkta, piemēram, griķu vai dārzeņu diētas. Zemas kalorāžas NUTRILESS produkti satur visas uzturvielas, kas ķermenim nepieciešamas – olbaltumvielas, šķiedrvielas, plašu vitamīnu un minerālvielu klāstu. Aizstāj pilnvērtīgu un pilnībā sabalansētu uzturu.

Tiek saglabāta muskuļu masa

Zaudējot svaru, zaudēto taukaudu daudzums no kopējā ķermeņa svara ir no 40% līdz gandrīz 90% (lietojot vismaz 3 nedēļas apvienojumā ar vieglu fizisko aktivitāti). Produktos esošās minerālvielas, olbaltumvielas un ogļhidrāti nesamazina muskuļu masu, jo ikdienas olbaltumvielu vajadzības tiek nodrošinātas.

 

Lasīt vairāk: Kā remdēt izsalkumu zaudējot svaru?

Ko tālāk?

Pēc svara zaudēšanas plāna izpildes, iesakām pāriet uz svara kontroles plānu. Mērķis ir viegli un mēreni palielināt kaloriju daudzumu līdz jūsu TDEE (kopējais kaloriju skaits, ko dienā faktiski sadedzina, ieskaitot aktivitātes). Kalkulatoru var atrast mūsu mājas lapā.

Pakāpeniski atgriezties pie veselīga un sabalansēta uztura, palielinot uzņemtās enerģijas daudzumu par 200 kcal dienā ik pēc 1-2 nedēļām. Pārejot uz regulārām ēdienreizēm, ir ļoti svarīgi ēst saskaņā ar sabalansēta uztura principiem un patērēt pareizo pārtikas daudzumu, ievērojot ēšanas režīmu. Tādā veidā jūsu ķermenis adaptēsies jaunajiem apstākļiem un tādējādi samazinās risku piedzīvot nevēlamu Jo-Jo efektu.

Mēs ļoti labi zinām, ka sapņu un mērķu sasniegšanai ir vajadzīga pacietība un pūles. Tāpēc mēs izveidojām visu, lai padarītu NUTRILESS ērtu jums. Tie, kas ir izmēģinājuši šos produktus, droši var teikt, ka NUTRILESS produkti liek justies labi un neizraisa nogurdinošu izsalkumu. Rezultāti ir acīmredzami! Ja lietosiet NUTRILESS produktus, kā ieteicis ražotājs, jūs noteikti sasniegsiet vēlamos rezultātus! Diētas pamatā- ar Nutriless produktiem aizstāj visas ēdienreizes, un tas dod efektīvu rezultātu un palielina turpmāko motivāciju svara zaudēšanai. Saskaņā ar veiktajiem pētījumiem, zūd tauciņi, ne muskuļu masa.

IKDIENAS ĒDIENKARTE