nutriless nutriless
5:2 uztura ieteikumi

Diētas 5:2 plāns:

  • Populāra un zvaigžņu iecienīta ēšanas metode mērenai svara kontrolei vai jau sasniegtā ķermeņa svara stabilizēšanai.
  • 5 dienas nedēļā normāli ēst (sievietes uzņem līdz 2000 kcal ar uzturu bet vīrieši – 2400 kcal);
  • 2 atslodzes dienas (ne pēc kārtas) – kaloriju daudzums ir ierobežots līdz 25% – 500 kcal dienā sievietēm un 600 kcal vīriešiem.
  • Dienās, kad jāuzņem samazināts kaloriju daudzums ieteicams izvēlēties NUTRILESS produktus ar ļoti zemu kaloriju daudzumu: kokteiļus un zupas.

Ķermenis zaudēs svaru, kad ar pārtiku uzņemsim mazāk kaloriju, nekā ķermenis patērē. Ēdam regulāri – 5 reizes dienā , bet vienlaikus mazās porcijās, kas ir apmēram tik daudz, cik var ietilpt 200 ml glāzē.

Šī diēta ir ēšanas režīms, kura pamatā ir zelta likums – uzņem zemāku kaloriju daudzumu, nekā patērē. Kad kaloriju daudzums tiek samazināts līdz 500 kcal dienā, pārliecinieties, ka jūsu ķermenis ar tām uzņem visas nepieciešamās vielas – vitamīnus, minerālvielas, šķiedrvielas, olbaltumvielas utt.

Šis diezgan liberālais ēšanas režīms ir lieliski savienojams ar NUTRILESS ļoti zemas kalorāžas produktiem (kokteiļiem un zupām). Izvēlieties atbilstošos uztura plānus atslodzes dienām:

  • Svara zaudēšanai (uztura plāns līdz 900 kcal dienā)
  • Svara kontrolei (uztura plāns līdz 1300 kcal dienā)

Atslodzes dienās ar 5 ēdienreizēm dienā uzņemsiet nedaudz vairāk par 500 kcal, bet ķermenis saņems pietiekami daudz un arī nepieciešamās barības vielas.

Svara kontrole ir pareizais ceļš uz ideāli proporcionālu, veselīgu un skaistu ķermeni un uz veselīgāku dzīvi.

Ikdienas ēdienkarte

OTRDIENA
Ēd normāli (sievietes ar pārtiku uzņem līdz 2000 kcal, vīrieši uzņem 2400 kcal)
TREŠDIENA
Ēd normāli (sievietes ar pārtiku uzņem līdz 2000 kcal, vīrieši uzņem 2400 kcal)
PIEKTDIENA
Ēd normāli (sievietes ar pārtiku uzņem līdz 2000 kcal, vīrieši uzņem 2400 kcal)
SESTDIENA
Ēd normāli (sievietes ar pārtiku uzņem līdz 2000 kcal, vīrieši uzņem 2400 kcal)
SVĒTDIENA
Ēd normāli (sievietes ar pārtiku uzņem līdz 2000 kcal, vīrieši uzņem 2400 kcal)
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.