Sagatavošanās Nutriless lietošanai

Svara samazināšana prasa sagatavošanos un motivāciju. Nospraudiet sev konkrētu un skaidru mērķi. Ir svarīgi, ka jūs zināt, tieši ko jūs vēlaties sasniegt, un tajā pašā laikā apzinieties, ka tas nebūs viegli. Atrodiet domubiedrus – savstarpējs atbalsts un sapratne palielinās kopības sajūtu un iespēju sasniegt mērķi.

Izvēlieties sev vispiemērotāko un savam mērķim atbilstošāko uztura modeli.

Strauja svara samazināšana

Mērena svara samazināšana

Stabilizācija un svara kontrole

Visas ikdienas ēdienreizes tiek aizstātas ar Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktiem

Ar izvēlētajiem Nutriless produktiem tiek aizstātas 2-3 parastās maltītes dienā

Ar izvēlētajiem Nutriless produktiem tiek aizstātas 1-2 parastās maltītes dienā

Sievietēm tiek aizstātas – 5 ēdienreizes dienā, vīriešiem – 6 ēdienreizes dienā

Sievietēm un vīriešiem tiek aizstātas – 2-3 ēdienreizes dienā

Sievietēm un vīriešiem tiek aizstātas – 1-2 ēdienreizes dienā

Prognozējamais svara zudums ~2 kg nedēļā

Prognozējamais svara zudums ~1 kg nedēļā

Prognozējamais svara zudums līdz 1 kg nedēļā

 

Plānojiet diētas sākumu ļoti rūpīgi. Pārbaudiet, vai tuvākajā laikā nav paredzēti kādi svarīgi ceļojumi, svētki vai citi pasākumi, kas būs pilni ar vilinošiem, neveselīgiem un kalorijām bagātiem gardumiem.

Uzdodiet sev šos jautājumus:

  • Kāpēc es vēlos zaudēt svaru?
  • Cik svarīgi man tas ir?

Ja jūsu motivācija ir tik stipra, ka jūs esat gatavi darīt jebko, lai sasniegtu mērķi, tad šis ir labs laiks, lai sāktu Nutriless metodi. Pirms tam ieteicams konsultēties ar dietologu un noskaidrot informāciju par veselīgu uzturu. Pirmajā tievēšanas posmā nevēlamie kilogrami pazudīs ātri, tomēr laikam ejot, arī svara zudums palēninās un var pat apstāties. Esiet tam gatavi un nepadodieties. Tā ir normāla organisma reakcija. Svara zaudēšana prasa laiku, pacietību un gribasspēku. Meklējiet ģimenes un draugu atbalstu, un drīz jūs sajutīsiet lepnumu par sasniegto un labu pašsajūtu. Lai veicas!

Saistītie raksti

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.