Nutriless – Nr. 1 Skandināvijas valstis!

Sakot to, mēs esam pārliecināti – jau vairāk nekā 25 gadus Nutriless ir vispopulārākā un visaugstāk vērtētākā svara samazināšanas metode Skandināvijas valstīs.

Šo metodi 1989. gadā izstrādāja norvēģu ārsts Lars H. Hoije strādājot ar saviem pacientiem, kas slimoja ar sirds un asinsvadu slimībām. Viņš meklēja veidus, kā palīdzēt pacientiem droši zaudēt lieko svaru, kas negatīvi ietekmēja viņu veselību. Viņš atklāja, ka proteīna pulveris, kas pagatavots no augstvērtīgām sojas olbaltumvielām ir efektīvs mazkaloriju produkts svara samazināšana. No tā izgatavo ļoti zemas kalorāžas produktus – kokteiļus un zupas. Vēlāk produktu līnija tika papildināta ar uzkodām svara kontrolei un vienkārši “uzkodām” – batoniņiem.

Orkla Care ir vienīgais Nutriless pārstāvis Baltijā. Skandināvijā populārie svara zaudēšanas produkti pazīstami kā Nutrilett, jo Baltijā juridisku apsvērumu dēļ sākotnējais produkta nosaukums netika reģistrēts (konkurenta ar līdzīgu vārdu dēļ vietējā tirgū). Visi Nutriless un Nutrilett produkti ir identiski pēc sastāva, taču produkta vizuālais izskats var dažreiz nedaudz atšķirties.

Šī ir visvairāk uz pētījumiem balstīta svara zaudēšanas metode Skandināvijas valstīs!

To, ka Nutriless produkti palīdz droši un efektīvi samazināt svaru, apstiprina 22 klīniskie pētījumi. Lielākā daļa pētījumu tikai veikti universitātes slimnīcās Stokholmā (Zviedrija), Kopenhāgenā (Dānija) un Oslo (Norvēģija). Balstoties uz šo pētījumu rezultātiem, produktus uzskata par pilnīgi drošiem un tie var aizstāt pilnvērtīgu uzturu.

Pētījumi liecina, ka Nutriless produkti (kokteiļi un zupas) svara zaudēšanai (saukti arī par VLCD – ang. Very Low Calorie Diet):

 • Palīdz zaudēt svaru un ir efektīvi aptaukošanās ārstēšanā;
 • Zaudējot svaru, zaudēto taukaudu daudzums no kopējā ķermeņa svara ir no 40% līdz gandrīz 90% (lietojot vismaz 3 nedēļas apvienojumā ar vieglu fizisko aktivitāti). Produktos esošās minerālvielas, olbaltumvielas un ogļhidrāti nesamazina muskuļu masu, jo tiek nodrošinātas ikdienas olbaltumvielu vajadzības;
 • Palīdz samazināt sirds un asinsvadu sistēmas riska faktorus:
  • asinsspiediena pazemināšana un produkti piemēroti hipertensijas profilaksei;
  • pazemina zema blīvuma holesterīna līmeni;
  • sastāvā kālijs, kas uzlabo sirds muskuļa funkcija svara korekcijas laikā;
  • sastāvā neaizstājamās taukskābes – polinepiesātināto taukskābju grupa, kas nodrošina cilvēka organismu ar omega (ω-6, ω-3, ω-9).
 • VLCD metode uzlabo pacientiem glikēmijas kontroli (Harder et al. 2004. gada zinātnisks pētījums, “International Journal of Obesity“);
 • Samazina iekšējo orgānu aptaukošanos (viscerālā aptaukošanās);
 • Augsts šķiedrvielu saturs nodrošina pareizu zarnu peristaltiku;
 • Produktos esošais cukura daudzums uztur normālu glikēmijas līmeni, un ļauj lietot VLCD produktus sportojot ar zemu slodzes intensitāti;
 • Nenovēro negatīvas hormonālās izmaiņas, pozitīva ietekme uz ķermeņa endokrīno sistēmu.

25 gadu laikā šie produkti ir palīdzējuši miljoniem cilvēku sasniegt savus mērķus un sapņus. Lietojot saskaņā ar ražotāja ieteikumiem, produkti ir droši un rezultāti ir ilgstoši.