Jau vairāk nekā 25 gadus Nutriless ir līderis starp svara samazināšanas produktiem Skandināvijas valstīs. To, ka Nutriless produkti palīdz droši un efektīvi samazināt svaru, apstiprina 20 klīniskie pētījumi. Šie produkti ir īpaši izstrādāti, lai aizstātu visu vai daļu no ikdienas uztura. Produkti ir garšīgi un viegli pagatavojumi, un katra porcija satur precīzi aprēķinātu kaloriju daudzumu, tāpēc ir viegli kontrolēt kopējo kaloriju skaitu dienā. Tie, kas šo metodi jau ir izmēģinājuši, apgalvo, ka, izmantojot tikai Nutriless produktus svara samazināšanai, nav izjutuši izsalkumu, bet rezultāti ir acīmredzami! Tagad arī Jums ir dota tāda iespēja izmēģināt Nutriless.

Nutriless produktus ražo viens no lielākajiem uztura bagātinātāju ražotājiem Skandināvijā – „Orkla“. Latvijā to pārstāv meitas uzņēmums SIA „Orkla Care“.
Nutriless produktus var nopirkt:
  • U/v Stockmann pārtikas nodaļā, 13. janvāra iela 8
  • Sporta klubā „Veselības Fabrika“, Brīvības gatve 214M,
  • VC Vivendi, Dzirnavu 16
  • Apotheka aptiekās Rīgā;
  • Mēness aptiekās;
  • Saules aptiekā Brīvības 68
  • Mana Aptieka Rīgā un citur Latvijā
  • Sirds Aptiekās Rīgā un citur Latvijā;

Internetā:

Jā, ja Jūs ievērosiet visas ražotāja sniegtās rekomendācijas, lietojot Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktus, svars kritīsies ātri un efektīvi. Nutriless produktu efektivitāte it pierādīta 20 klīniskajos pētījumos. Katrā maltītē organisms saņems tikai aptuveni 110 kcal (560 – 730 kcal dienā)! Tas izraisa enerģijas deficītu organismā, un līdz ar to efektīvu svara samazināšanos.

Izvēloties ļoti zemas kalorāžas metodi un aizstājot visas ikdienas ēdienreizes ar Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktiem, paredzamais svara zudums ir vismaz 1 kg nedēļā. Jūsu svars noteikti samazināsies, bet nav iespējams prognozēt cik tieši. Svara zudums ir ļoti individuāls. Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, no Jūsu sākotnējā svara, vielmaiņas, fiziskajām aktivitātēm un tamlīdzīgi.

Tas ir atkarīgs no tā, kādu metodi Jūs esat izvēlējušies.

Ja Jūs izmantojat Nutriless ļoti zemas kalorāžas metodi, mēs garantējam, ka Jums izdosies samazināt svaru. Taču, izmantojot šo metodi, visas ikdienas ēdienreizes tiek aizstātas ar Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktiem, kas ir speciāli izstrādāti ļoti zemas kalorāžas diētai.

Ja svara kontrolei Jūs izvēlēsieties brīvāku svara samazināšanas metodi, kad tiek aizstātas tikai dažas ēdienreizes dienā (piemēram, brokastis un pusdienas), Jūs varat ikdienā uzturā lietot parasto pārtiku un tikai 1-2 ēdienreizes aizstāt ar Nutriless produktiem (varat izvēlēties kokteiļus, zupu, batoniņus vai smūtiju). Tie ir speciāli izstrādāti produkti ļoti zemas un zemas kalorāžas diētai, kas palīdz samazināt vai uzturēt pašreizējo ķermeņa svaru, jo tiek samazināts ikdienā uzņemto kaloriju daudzums. Šos Nutriless produktus ieteicas kombinēt ar citiem mazkaloriju ēdieniem. Katrā ēdienreizē nevajadzētu uzņemt vairāk par 200-400 kcal.

Izvēlieties sev vispiemērotāko metodi, ņemot vērā sevis uzstādītos mērķus.

Ja Jūs gribat iespējami īsākā laikā sasniegt vislabākos rezultātus, tad izvēlieties Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktus. Pieturoties pie šīs metodes, uzturā tiek lietoti tikai Nutriless – zupa un kokteiļi, kas ir izstrādāti speciāli ļoti zemas kalorāžas diētai.

Ja Jūsu mērķis nav nomest liekos kilogramus, bet gan ķermeņa svara stabilizācija un kontrole, Jūs varat kombinēt visus Nutriless produktus ar parastajām maltītēm.

Sekojiet līdzi ikdienā uzņemto kaloriju daudzumam. Salīdzinājumam: Nutriless zupa satur 122 kcal, vaniļas kokteilis – 118 kcal, viens batoniņš apmēram 228 kcal, smūtijs – 210 kcal.

Nutriless sniedz Jums iespēju izvēlēties tieši Jums vipiemērotāko uztura metodi. Visas produktos esošās sastāvdaļas ir precīzi aprēķinātas un sabalansētas!

Ja Jūs esat izvēlējies Nutriless ļoti zemas kalorāžas metodi un vēlaties ātri un efektīvi zaudēt ķermeņa svaru, tad augļus un dārzeņus ēst nebūtu vēlams. Augļi satur cukuru, kuru organisms ātri uzsūc un pārvērš enerģijā. Savukārt, tas samazina liekā svara zuduma efektivitāti. Tomēr, Jūs varat ēst mazkaloriju dārzeņus, piemēram, gurķus, puķkāpostus, brokoļus, burkānus un sēnes.

Kad Jūs pabeigsiet Nutriless metodi svara samazināšanai un pāriesiet pie svara saglabāšanas, Jūs varēsiet iekļaut savā ēdienkartē arī augļu uzkodas. Ja Jūs jau šobrīd izmantojat Nutriless metodi svara kontrolei, Jūs varat ēst augļus tāpat kā citas uzkodas.

Jā, var dzert gan tēju, gan kafiju, taču bez pievienota cukura. Kafijas garšu var uzlabot ar pilīti piena. No kafijas, kas satur lielu piena daudzumu, piemēram, latte, ir vērts atteikties.

Izmantojot Nutriless ļoti zemas kalorāžas metodi un vēloties ātri un efektīvi nomest lieko svaru, sievietēm būtu jāēd 5 reizes dienā, bet vīriešiem 6. Ja Jūs ēdīsiet mazāk, Jūs riskējat ar to, ka organisms kompensēs trūkstošo enerģiju no muskuļu masas, nevis no taukiem. Taču, tas nav Jūsu mērķis.

Visizteiktākā izsalkuma sajūta var būt jūtama pirmajās diētas dienās. Pēc 3-4 dienām, tas parasti pāriet. Ja jūs izjūtat spēcīgu izsalkumu, remdējiet to, izdzerot glāzi ūdens vai apēdot kādu burkānu. Ja kādu dienu Jūs apēdīsiet papildus Nutriless produktu, nākamajā dienā turpiniet iesākto. No tā jūsu tievēšana vēl necietīs sakāvi.

Ar Nutriless metodi jūs zaudējāt liekos kilogramus, bet, lai saglabātu iegūto svaru, jums ir jāmaina savi ēšanas paradumi un dzīvesveids. Sāciet ar ikdienas enerģijas devas palielināšanu par 200 kcal dienā ik pēc 2 nedēļām. Neaizmirstiet, ka jums vēl joprojām ir jāēd viegla, mazkaloriju pārtika. Dažādojiet uzturu, ēdiet mazas maltītes ik pēc 3 stundām 5 reizes dienā, tāpat kā ar Nutriless metodi. Sāciet ar vienas Nutriless maltītes nomaiņu uz tradicionāliem pārtikas produktiem, ar enerģētisko vērtību aptuveni 300 kcal.

Turpiniet lietot Nutriless produktus, jo tie ir speciāli izstrādāti zemas un ļoti zemas kalorāžas diētai, tie ir viegli pagatavojami un ērti lietojami.

Atcerieties, ka pēc tik ļoti zemu kaloriju diētas, strauji atgriežoties pie parastā uztura, aptuveni 2 kg svara pieaugums ir neizbēgams. Tā ir normāla organisma reakcija. Ir svarīgi pakāpeniski ieviest veselīga uztura paradumus un patstāvīgas fiziskās aktivitātes, kuras jums patīk un sagādā prieku. Regularitātei šeit ir ļoti liela nozīme.

Izmantojot Nutriless ļoti zemas kalorāžas metodi un lietojot Nutriless kokteiļus un zupas, Jūs uzņemsiet mazāk par 800 kcal dienā. Tas veicina organisma pāreju un tā saukto ketozes stāvokli, kad enerģijas trūkums tiek kompensēts ar rezervēm no tauku slāņa. Sakarā ar tādu enerģijas deficītu organismā Jūs varat izjust vēsumu, nogurumu, galvassāpes, vēdera gurkstēšanu vai izmainītu garšu mutē. Tas ir normāli. Tas notiek enerģijas deficīta dēļ.

Izsalkums un nogurums parasti pāriet pēc dažām dienām. Nutriless ļoti zemas kalorāžas diētas beigās iepriekš minētās blakusparādības pāriet.

Pret galvassāpēm un aizcietējuma palīdzēs ūdens. Ir jāizdzer vismaz 1,5 l ūdens dienā. Aizcietējuma gadījumā ēdiet kviešu klijas pa pus karotei dienā, vai iejauciet Nutriless kokteilī 1-2 ēdamkarotes linu sēklas vai klijas.

Nutriless metodi var izmantot, lai samazinātu ķermeņa svaru cilvēkiem ar lieko svaru vai aptaukošanos bez citām veselības problēmām. Produktus nav ieteicams lietot cilvēkiem ar ēšanas traucējumiem, vielmaiņas traucējumiem, vai slimībām, kuru laikā nav vēlams samazināts enerģijas daudzums. Gadījumā, ja ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām, par diētas turpināšanu jākonsultējas ar ārstu.

Gadījumā, ja novērojat pašsajūtas pasliktināšanos vai jebkādas citas nevēlamas blakusparādības, pārtrauciet izvēlēto uztura plānu un konsultējieties ar ārstu.

Grūtnieces, bērni, jaunieši, cilvēki ar ēšanas traucējumiem un cilvēki ar veselības traucējumiem drīkst lietot produktu tikai konsultējoties ar ārstu. Cilvēkiem ar cukura diabētu vai citiem vielmaiņas traucējumiem vajadzētu lietot produktu ar ārsta norādījumiem vai tā uzraudzībā.

Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktos – kokteiļos un zupā –riekstu vai riektu daļiņas nav. Citos Nutriless produktos – batoniņos un smūtijā – var atrasties riekti vai to daļiņas. Uz katra produkta iepakojuma ir informācija par tā sastāvu. Rūpīgi izlasiet šo informāciju, un pārliecinieties vai Jums nav alerģija pret kādu no tā sastāvdaļām. Ja Jums ir šaubas sākumā pamēģiniet nelielu produkta daudzumu.

Lielākajā daļā Nutriless produktu sastāvā ir laktoze. Uz katra produkta iepakojuma ir informācija par tā sastāvu. Rūpīgi izlasiet šo informāciju, un pārliecinieties vai Jums nav alerģija pret kādu no tā sastāvdaļām.

Dažos Nutriless produktos ir glutēns. Ja Jums ir alerģija vai glutēna nepanesamība, pirms produktu lietošanas rūpīgi izlasiet informāciju uz iepakojuma.