Kā dažādot Nutriless kokteili?

Nutriless produktu līnija piedāvā šokolādes un vaniļas kokteiļus ar lielisku garšu. Protams, lietojot ilgāku laiku, jūs varat vēlēties nedaudz vairāk garšu variāciju.  Tāpēc mēs aicinām jums būt radošiem un padarīt savu kokteili vēl garšīgāku un interesantāku. Kā to izdarīt?

Kokteiļus var dažādot pievienojot:

  • Svaigas vai saldētas ogas
  • Dažādas sēklas
  • Vājpienu
  • Kefīru

Nutriles kokteiļiem var pievienot svaigas vai saldētas ogas. Ja ogas ir mazas un mīkstas, piemēram, mellenes un avenes, tad tās var vienkārši piebērt šeikerī un sajaukt kokteili kā parasti. Ja ogas ir lielākas, tad vēlams tās, pirms pievienošanas, nedaudz sasmalcināt. Iesakām izmēģināt kokteilim pievienot zemenes. Gardi!

Garšai var pievienot arī savas iecienītākās sēklas. Tās var samalt, piemēram, dzirnaviņās vai blenderī. Vispiemērotākās būtu klijas, sezama vai linu sēklas, kā arī ķirbju un saulespuķu sēklas. Tomēr paturiet prātā, ka sēklas ir kalorijām bagātas, tāpēc lietojiet tās ar mēru.

Jaunas garšas nianses jūs varat izbaudīt, pagatavojot kokteili ar vājpienu vai kefīru.

Saistītie raksti

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.