Ja ievērojot Nutriless metodi jūs gribat vairāk dažādot ēdiena garšu, jūs varat katru reizi pagatavot savādāku Nutriless zupu.

Lūk, daži piemēri:

Pagatavošana
Vārošā ūdenī ieberiet zupu no paciņas, pievienojiet ķiploka daiviņu un kariju; vāriet aptuveni 3-4 minūtes. Kārtīgi sablenderējiet zupu ar blenderi un ielejiet krūzē, pārkaisiet ar sasmalcinātu koriandru.

 

Pagatavošana
Sagrieziet brokoļus mazākos gabaliņos, pārlejiet ar karstu ūdeni un atstājiet uz 3-4 minūtēm. Pēc tam ieberiet vārošajā ūdenī zupu no paciņas un maisiet apmēram 3-4 minūtes. Beigās kārtīgi sablenderējiet zupu ar blenderi un ielejiet krūzē, pārkaisiet ar sasmalcinātiem pētersīļiem.

 

Pagatavošana
Iegrieziet tomāta miziņu un pārlejiet to ar verdošu ūdeni un atstājiet uz 2 minūtēm. Pēc tam novelciet miziņu un sagrieziet tomātu mazos gabaliņos. Ieberiet tomātu gabaliņus verdošā ūdenī un atstājiet uz 3-4 minūtēm, pēc tam pieberiet zupu no paciņas un apmaisiet. Pavāriet vēl 3-4 minūtes. Beigās kārtīgi sablenderējiet zupu un ielejiet krūzē, pārkaisiet ar sasmalcinātu baziliku.

 

Pagatavošana
Ieberiet zupu no paciņas vārošā ūdenī un apmaisiet; vāriet aptuveni 3-4 minūtes. Pēc tam pievienojiet citrona sulu un pavāriet vēl 3 minūtes. Noņemiet katliņu no uguns un pievienojiet zupai vienu karoti saputota olas baltuma, uzmanīgi apmaisiet un pārlejiet bļodiņā; pārkaisiet ar sasmalcinātiem pētersīļiem.

 

Pagatavojiet gardu sēņu krēmzupu, vai vienkāršu sēņu zupu, ja jūsu rīcībā nav pieejams blenderis.

Pagatavošana
Ieberiet sīki sagrieztas sēnes vārošā ūdenī un atstājiet uz 3-4 minūtēm. Pēc tam pieberiet zupu no paciņas un samaisiet. Vāriet vēl aptuveni 2-3 minūtes līdz zupa uzsūc garšu.
3-4 minūtes blanšējiet sīki sagrieztas sēnes vārošā ūdenī. Pēc tam ieberiet tajā zupu no maisiņa un apmaisiet ar ēdamkaroti. Pavāriet vēl 2-3 minūtes, līdz zupa uzsūcas un iegūst raksturīgo garšu. Beigās kārtīgi sablenderējiet zupu un pārlejiet bļodiņā, pārkaisiet ar sasmalcinātiem pētersīļiem.