Jau vairāk nekā 25 gadus Nutriless ir līderis starp svara samazināšanas produktiem Skandināvijas valstīs. To, ka Nutriless produkti palīdz droši un efektīvi samazināt svaru, apstiprina 20 klīniskie pētījumi. Šie produkti ir īpaši izstrādāti, lai aizstātu visu vai daļu no ikdienas uztura. Produkti ir garšīgi un viegli pagatavojumi, un katra porcija satur precīzi aprēķinātu kaloriju daudzumu, tāpēc ir viegli kontrolēt kopējo kaloriju skaitu dienā. Tie, kas šo metodi jau ir izmēģinājuši, apgalvo, ka, izmantojot tikai Nutriless produktus svara samazināšanai, nav izjutuši izsalkumu, bet rezultāti ir acīmredzami! Tagad arī Jums ir dota tāda iespēja izmēģināt Nutriless.

Nutriless produktus ražo viens no lielākajiem uztura bagātinātāju ražotājiem Skandināvijā – „Orkla“. Latvijā to pārstāv meitas uzņēmums SIA „Orkla Care“.
Nutriless produktus var nopirkt www.careshop.lv

Jā, ievērojot ražotāja norādījumus, jūs ātri un efektīvi zaudēsiet svaru ar Nutriless VLCD (angl. very low calorie diet) produktiem. To efektivitāte ir zinātniski pierādīta 22 klīniskajos pētījumos. Ar katru maltīti jūs saņemsiet tikai aptuveni 120 kcal (dienā jāpagatavo maltītes no 5 maisiņiem sievietēm, 6 vīriešiem). Zemais uzņemto kaloriju daudzums izraisa organismam enerģijas trūkumu, kā rezultātā strauji samazinās svars.

Izvēloties ļoti zemas kalorāžas metodi un aizstājot visas ikdienas ēdienreizes ar Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktiem, paredzamais svara zudums ir vismaz 1 kg nedēļā. Jūsu svars noteikti samazināsies, bet nav iespējams prognozēt cik tieši. Svara zudums ir ļoti individuāls. Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, no Jūsu sākotnējā svara, vielmaiņas, fiziskajām aktivitātēm un tamlīdzīgi.

Kad cilvēks ar pārtiku nesaņem nepieciešamās uzturvielas un enerģiju, organisms sāk izmantot ne tikai taukaudu rezerves, bet arī muskuļu masu. Lietojot Nutriless produktus, pat ievērojot ļoti zemu kaloriju Nutriless diētu, ķermenis tiek apgādāts ar visām barības vielām, kas tam nepieciešamas, tāpēc izmanto tauku, bet ne muskuļu masu, lai kompensētu enerģijas trūkumu.

Pētījumi rāda, ka lietojot Nutriless, zaudēto taukaudu daudzums ir no 40% līdz gandrīz 90% no kopējā ķermeņa svara (lietojot produktus vismaz 3 nedēļas apvienojumā ar vieglu fizisko aktivitāti).

Tas ir atkarīgs no izvēlētā lietošanas veida.

Ja jūs vēlaties efektīvi zaudēt svaru un esat izvēlējies pilnīgu uztura maiņu, visas parastās maltītes ir jāaizstāj ar Nutriless produktiem. Šo diētas plānu drīkst ievērot ne vairāk kā 3 nedēļas.

Ja jūsu mērķis ir kontrolēt svaru, tad varat lietot Nutriless tikai dažas ēdienreizēs dienā (piemēram, brokastīs un pusdienās) vai ikdienā ēst parastu maltīti ar zemu kaloriju daudzumu un aizstāt tikai vienu citu maltīti dienā ar Nutriless produktiem.

Izvēlieties sev vispiemērotāko metodi, ņemot vērā sevis uzstādītos mērķus.

Ja Jūs gribat iespējami īsākā laikā sasniegt vislabākos rezultātus, tad izvēlieties Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktus. Pieturoties pie šīs metodes, uzturā tiek lietoti tikai Nutriless – zupa un kokteiļi, kas ir izstrādāti speciāli ļoti zemas kalorāžas diētai.

Ja Jūsu mērķis nav nomest liekos kilogramus, bet gan ķermeņa svara stabilizācija un kontrole, Jūs varat kombinēt visus Nutriless produktus ar parastajām maltītēm.

Sekojiet līdzi ikdienā uzņemto kaloriju daudzumam. Salīdzinājumam: Nutriless zupa satur 122 kcal, vaniļas kokteilis – 118 kcal, viens batoniņš apmēram 228 kcal, smūtijs – 210 kcal.

Nutriless sniedz Jums iespēju izvēlēties tieši Jums vipiemērotāko uztura metodi. Visas produktos esošās sastāvdaļas ir precīzi aprēķinātas un sabalansētas!

Ja Jūs esat izvēlējies Nutriless ļoti zemas kalorāžas metodi un vēlaties ātri un efektīvi zaudēt ķermeņa svaru, tad augļus un dārzeņus ēst nebūtu vēlams. Augļi satur cukuru, kuru organisms ātri uzsūc un pārvērš enerģijā. Savukārt, tas samazina liekā svara zuduma efektivitāti. Tomēr, Jūs varat ēst mazkaloriju dārzeņus, piemēram, gurķus, puķkāpostus, brokoļus, burkānus un sēnes.

Kad Jūs pabeigsiet Nutriless metodi svara samazināšanai un pāriesiet pie svara saglabāšanas, Jūs varēsiet iekļaut savā ēdienkartē arī augļu uzkodas. Ja Jūs jau šobrīd izmantojat Nutriless metodi svara kontrolei, Jūs varat ēst augļus tāpat kā citas uzkodas.

Jā, jūs varat dzert kafiju un tēju, ja nesaldināt tos ar cukuru. Šos dzērienus varat baudīt arī ar nedaudz piena, taču no kafijas, kurā ir daudz piena, piemēram, latte, ir vērts atteikties.

Saskaņā ar Nutriless VLCD metodi, lai ātri un efektīvi zaudētu svaru, sievietēm vajadzētu ēst 5 porcijas dienā, bet vīriešiem – sešas. Ja jūs ēdat mazāk, jūs riskējat, ka jūsu ķermenis izmantos muskuļus, nevis taukus, lai kompensētu enerģijas trūkumu.

Bada sajūta ir biežāk novērojama pirmajās dienās. Pēc 3-4 dienām tā parasti izzūd. Ja jūtat ļoti spēcīgu izsalkumu, remdējiet to, dzerot ūdeni vai apēdot kādu burkānu. Ja kādu dienu ēdat papildus Nutriless produktu, nākamajā dienā sāciet visu no jauna – jūsu diēta netiks izbojāta.

Ja jūs esat zaudējis svaru, izmantojot Nutriless VLCD metodi, tad, lai saglabātu vēlamo svaru, jums ir jāmaina iepriekšējie ēšanas paradumi un dzīvesveids. Sāciet, palielinot ikdienas uzņemto enerģijas daudzumu par 200 kalorijām dienā ik pēc 2 nedēļām. Ņemiet vērā, ka jums joprojām ir jāēd viegls, zemu kaloriju ēdiens. Atsākot ēst pārtiku, ēdiet mazas porcijas ik pēc 3 stundām 5 reizes dienā, tāpat kā ar VLCD metodi.

Atcerieties, ka pēc tik ļoti zemu kaloriju diētas, atgriešanās pie svara pieauguma par aptuveni 2 kg ir neizbēgama. Šī ir normāla ķermeņa reakcija. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai jūsu uzturs būtu sabalansēts atbilstoši veselīga dzīvesveida principiem un lai jūs saglabātu nemainīgu fizisko aktivitāšu līmeni, kas jums ir patīkams un pieņemams. Regulāra vingrošana šajā gadījumā ir ļoti svarīga.

Izmantojot Nutriless ļoti zemas kalorāžas metodi un lietojot Nutriless kokteiļus un zupas, Jūs uzņemsiet mazāk par 800 kcal dienā. Tas veicina organisma pāreju un tā saukto ketozes stāvokli, kad enerģijas trūkums tiek kompensēts ar rezervēm no tauku slāņa. Sakarā ar tādu enerģijas deficītu organismā Jūs varat izjust vēsumu, nogurumu, galvassāpes, vēdera gurkstēšanu vai izmainītu garšu mutē. Tas ir normāli. Tas notiek enerģijas deficīta dēļ.

Izsalkums un nogurums parasti pāriet pēc dažām dienām. Nutriless ļoti zemas kalorāžas diētas beigās iepriekš minētās blakusparādības pāriet.

Pret galvassāpēm un aizcietējuma palīdzēs ūdens. Ir jāizdzer vismaz 1,5 l ūdens dienā. Aizcietējuma gadījumā ēdiet kviešu klijas pa pus karotei dienā, vai iejauciet Nutriless kokteilī 1-2 ēdamkarotes linu sēklas vai klijas.

Nutriless metodi var izmantot, lai samazinātu ķermeņa svaru cilvēkiem ar lieko svaru vai aptaukošanos bez citām veselības problēmām. Produktus nav ieteicams lietot cilvēkiem ar ēšanas traucējumiem, vielmaiņas traucējumiem, vai slimībām, kuru laikā nav vēlams samazināts enerģijas daudzums. Gadījumā, ja ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām, par diētas turpināšanu jākonsultējas ar ārstu.

Gadījumā, ja novērojat pašsajūtas pasliktināšanos vai jebkādas citas nevēlamas blakusparādības, pārtrauciet izvēlēto uztura plānu un konsultējieties ar ārstu.

Grūtnieces, bērni, jaunieši, cilvēki ar ēšanas traucējumiem un cilvēki ar veselības traucējumiem drīkst lietot produktu tikai konsultējoties ar ārstu. Cilvēkiem ar cukura diabētu vai citiem vielmaiņas traucējumiem vajadzētu lietot produktu ar ārsta norādījumiem vai tā uzraudzībā.

Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktos – kokteiļos un zupā –riekstu vai riekstu daļiņas nav. Citos Nutriless produktos – batoniņos un smūtijā – var atrasties rieksti vai to daļiņas. Uz katra produkta iepakojuma ir informācija par tā sastāvu. Rūpīgi izlasiet šo informāciju, un pārliecinieties vai Jums nav alerģija pret kādu no tā sastāvdaļām. Ja Jums ir šaubas sākumā pamēģiniet nelielu produkta daudzumu.

Lielākā daļa Nutriless produktu satur laktozi. Sīkāka informācija par sastāvdaļām ir norādīta uz katra produkta iepakojuma. Ja Jums ir alerģija vai nepanesība pret kādu vielu, izlasiet šo informāciju, lai pārliecinātos, ka tā nesatur šo vielu.

Daži Nutriless produkti satur glutēnu/lipekli. Sīkāka informācija par sastāvdaļām ir norādīta uz katra produkta iepakojuma. Ja Jums ir alerģija vai šīs vielas nepanesamība, pirms Nutriless lietošanas uzmanīgi izlasiet informāciju uz produkta iepakojuma.

Bez glutēna ir Nutriless vistas zupa, aveņu, kakao, banānu un meža ogu smūtiji, batoniņš ar kvinoju un kokteilis ar vaniļas aromātu.

Visas preces, kas iegādātas mūsu interneta veikalā, tiek piegādātas ar kurjeru uz pirkuma laikā norādīto adresi. Parasti preces tiek piegādātas 5-7 darba dienu laikā. Piegāde pirkumiem virs 29 EUR ir bez maksas.

Ja mūsu vainas dēļ piegāde varētu aizkavēties, mēs jūs nekavējoties informēsim un norādīsim piegādes laiku.

Orkla Care ir vienīgais Nutriless pārstāvis Baltijā. Skandināvijā populārākie svara zaudēšanas produkti ir pazīstami kā Nutrilett, bet Baltijā juridisku apsvērumu dēļ sākotnējais produkta nosaukums netika reģistrēts (sakarā ar konkurentu ar līdzīgu nosaukumu vietējā tirgū). Visi Nutriless un Nutrilett produkti ir identiski pēc sastāva, taču faktiskā produkta izskats var atšķirties no attēlos redzamā.

Grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti nav ieteicams lietot Nutriless produktus (kokteiļus un zupas) kā ikdienas uzturu (t.i., 5 reizes dienā), jo šajā dzīves periodā ir svarīgi kopā ar pārtiku iegūt pareizo kaloriju daudzumu, nevis to būtiski samazināt. Ieteicams lietot Nutriless produktus kā pārtikas aizstājēju ne vairāk kā 1-2 reizes dienā (ņemot vērā 3 parastās ēdienreizes un 2 uzkodas).

Ņemiet vērā, ka produkti satur alergēnus un to pamatā ir nemodificēts sojas proteīns. Tas jānovērtē grūtniecei / barojošai sievietei un jāņem vērā viņas ķermeņa iespējamā reakcija.

Vispārējs ieteikums grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, par lietošanu konsultēties ar savu ārstu.

Jā, Nutriless produkti ir piemēroti ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Lai efektīvi zaudētu svaru vīriešiem, ieteicams lietot Nutriless kokteiļus un zupas ik pēc 2,5 stundām 6 reizes dienā. Šī diēta var ilgt līdz 3 nedēļām vai ilgāk ārsta uzraudzībā. Arī vīrieši var izvēlēties vai aizstāt ar Nutriless produktus vienu vai visas dienas maltītes.