Informatīvais biļetens

Nutriless ļoti zemas kalorāžas metode – tie ir speciāli izstrādāti produkti ļoti zemas kalorāžas diētai, kas palīdz samazināt ķermeņa svaru un to kontrolēt.


Nutriless ļoti zemas kalorāžas produkti:

  • Kokteilis ar vaniļas garšu (117 kcal vienā maltītē)
  • Kokteilis ar šokolādes garšu (122 kcal vienā maltītē)
  • Vistas garšas krēmzupa (120 kcal vienā maltītē)
  • Dārzeņu garšas krēmzupa (120 kcal vienā maltītē)

Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktus var izmantot:

  • kā vienīgo uzturvielu avotu vai
  • aizvietot vairākas ēdienreizes dienā.


Izvēloties ļoti zemas kalorāžas metodi un aizstājot visas ikdienas ēdienreizes ar Nutriless ļoti zemas kalorāžas produktiem, katrā maltītē organisms saņems aptuveni 120 kcal, kas sanāks tikai 600 – 720 kcal dienā, ierasto 2000-2500 kcal dienā. Tas izraisīs enerģijas deficītu organismā, un līdz ar to efektīvu svara samazināšanos.

Ieteicams ēst 5 reizes dienā (vīriešiem 6 reizes) pa vienam Nutriless produktam ik pēc 3 stundām. 
 

Bez ārsta konsultācijas nevajadzētu izmantot Nutriless ļoti zemas kalorāžas metodi ilgāk par 3 nedēļām.

Sakarā ar ļoti zemu ikdienā uzņemto kaloriju daudzumu Nutriless metodi var saukt par ļoti stingru un ierobežojošu. Taču, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, ir nepieciešams ikdienā samazināt ar uzturu uzņemto enerģijas daudzumu.

 

Fiziskās aktivitātes


Protams, cenšoties nomest nevēlamos kilogramus ļoti svarīgas ir arī fiziskās aktivitātes. Tomēr Nutriless diētas laikā, 3 nedēļas, Nutriless produkti ir vienīgais enerģijas avots, tāpēc šajā periodā vajadzētu izvairīties no pārmērīgām fiziskām aktivitātēm. Pastaigas svaigā gaisā, riteņbraukšana, peldēšana un nūjošana ir ieteicama. Šādas vieglas fiziskās aktivitātes palīdzēs jums zaudēt liekos kilogramus un ļaus atslābināties un uzkrāt jaunus spēkus, lai turpinātu iesākto.