Informatīvais biļetens

Nutriless produkti tiek ražoti norvēģu uzņēmumā „Orkla Health”. Tā ir viena no lielākajām Skandināvijas farmācijas kompānijām, kas rūpīgi saglabājusi senās tradīcijas un pieredzi. „Orkla Health” uzņēmums rūpējās par to, lai saviem klientiem piedāvātu tikai kvalitatīvus un lietošanai pilnīgi drošus produktus.


Uzņēmums sadarbojās tikai ar tādiem izejvielu piegādātājiem, kas atbilst koncerna „Orkla” iekšējām, īpaši stingrām un augstām kvalitātes prasībām, pat pārsniedzot starptautiski noteiktos kvalitātes un tīrības standartus. Visiem sadarbības partneriem, kas piegādā izejvielas, ir jāievēro un jāatbilst visstingrākajām kvalitātes prasībām un, ir jābūt ar vajadzīgo kvalifikāciju un pieredzi, kas ir nepieciešama strādājot ar produktiem, kuriem ir īpašas ražošanas prasības, un produktiem, kas papildināti ar vitamīniem un minerālvielām.


„Orkla Health” pastāvīgi uzrauga un izvērtē uzņēmumus, kas piegādā sojas olbaltumvielas un šķiedrvielu avotus Nutriless produktu ražošanai. Tādējādi nodrošinot produktu atbilstību visstingrākajiem tiesību aktiem, kas reglamentē pārtikas produktu ražošanu. Produkti tiek ražoti tikai no nemodificētām sojas izejvielām.

Nutriless produktus izstrādā un attīsta ekspertu komanda ar daudzu gadu pieredzi.